AROMASOLI DO KOUPELE A SAUNY

Miluju saunu. Je to pro mne očistný a uvolňující rituál a tak si ho už dlouhá léta zpestřuji Aroma-solemi, které si namíchám vždy čerstvé předem. Jako základ používám sůl z Atlanitku, jehož hloubka, divokost i očistná síla mne oslovila před lety na španělském pobřeží, a proto si ji takto připomínám i v pražské městské sauně:) Po delším experimentování s kvalitou solí a pečlivém výběru a testování jsem se ustálila u té nejjemnnější, k pokožce velice šetrné nerafinované soli bez jakýchkoliv syntetických příměsí.

Do základu vmíchám esenciální oleje, které mají charakteristiku odpovídající mému záměru, tedy oleje, které podporují očistu, rozproudí lymfu, pomáhají odvádět toxiny z těla, působí antibakteriálně. Pro své přátelé míchám soli dle individuálního požadavku, pro toho, kdo je přecitlivělý např. na citrusové vůně, volím jiné možnosti ze své "aromatéky". Saunování si můžeme zpestřit vmícháním malého množství medu, má též velice příznivé účinky na pokožku. Aromasůl slouží i jako peeling a rostlinné esence, které se jemnou masáží vmasírují do kůže, působí dále v krevním oběhu blahodárně na vnitřní orgány. Sůl před nanesením smíchám s vodou, takže se vytvoří kaše, kterou si potírám celé tělo. Pro tento účel vybírám éterické oleje vysoké kvality.

Je možné si objednat sůl očistnou pro saunování či koupel nebo dle momentální potřeby - pro dobrý spánek/ uklidňující/ povzbuzující/ posilující/ pro lepší dýchání/ proti chřipce a nachlazení/ zahřívací/ sůl Ženské rozkvétání/ sůl na míru...

Aromasoli dodávám ve skleněné dóze o obsahu 85 g - 500 g dle individuálního přání.

Ceny jsou orientační, záleží na složení, obsahu éterických olejů:

aromasůl 85 g/ 60 Kč, s obsahem kokosového oleje či medu 80 Kč,

aromasůl 100 g/ 70 Kč, s obsahem kokosového oleje či medu 90 Kč,

aromasůl 300 g/ 200 Kč, s obsahem kokosového oleje či medu 280 Kč...