INTUICE A AROMATERAPIE

11. listopadu 2017 10-18 h

INTUICE A AROMATERAPIE

Arche centrum Jihlava

...Provoňme si život esencemi přírody

Jak působí esenciální oleje na naše emoce, mysl, duši, tělo?

Jak pomocí esenciálních olejů komunikovat se svým tělem?

Jak esenciální oleje používat prakticky v každodenním životě?

Spojení intuitivního tance, kresby, povídání o aromaterapii a objevování vůní a jejích účinků skrze vlastní tělo, intuici. Tvořivý potenciál esenciálních olejů - praktické ukázky...

Nebaví Vás učit se z učebnic a být odkázáni jen na informace z vnějšku? Ty pravé anténky k prozkoumávání světa si nosíme uvnitř sebe. Pojďme je poznávat...hravě, tvořivě, voňavě.

INTUITIVNÍ TANEC nás provede naším tělem blíže k přirozenému vnímání a otevře vnitřní prostory, aby se mohly projevit naše hluboké instinkty vedoucí nás k naší pravdivosti. Hluboká moudrost našeho těla nám bude průvodcem při hravém objevování účinků esnciálních olejů a rádcem pro výběr těch nejvhodnějších vůní pro nás. Jak pomocí esenciálních olejů komunikovat se svým tělem?

INTUITIVNÍ KRESBA...prodloužená ruka našeho srdce...i ta nás může dovést k rozpoznání toho, co je pro nás to pravé, a pomoci nám rozhodnout se, když nám do procesu rozhodování vstupují příliš hlasy v naší hlavě. Ne vždy bývá mysl dobrým rádcem. Důvěřujme své intuici...

ESENCIÁLNÍ OLEJE V NAŠEM KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ ...povídání a praktické ukázky...jak působí esenciální oleje na naše emoce, mysl, tělo? Kde a jak využít jejich účinků? V jakém množství? Na co hledět při výběru a do čeho se nepouštět? Jak si jimi provonět svůj život? Spojit se tak s esencí přírody, i když zrovna nebydlíme na venkově. Obohatit své dny přirozenou medicínou pro naše těla i duše.

V závěru dne budete mít možnost nechat si namíchat svůj osobní olejový parfém.

Místo konání: Arche - Tvořivé a vzdělávací centrum Ke skalce 37 Jihlava

S sebou: pohodlné volné oblečení, ve kterém rádi tančíme, cítíme se v něm uvolnění, pastelky. Otevřenost k objevování nového či prohlubování známého.

Cena: 900 Kč (včetně materiálu a lehkého občerstvení).

Přihlášky, prosím, posílejte či pro bližší informace piště na: vilavemeste@gmail.com nebo sms na tel. 777340362.

Těším se na setkání

Petra Pathrami Zemanová

www.vilavemeste.cz

Poznámka pod čarou :) Nejsem distrbutorem žádné konkrétní značky esenciálních olejů, seminář je tvořen se záměrem sebepoznání a poznání těchto krásných voňavých pokladů přírody.

 

jedna z účastnic o semináři 26.11. v Jihlavě:

...dodnes na něj ráda vzpomínám, bude mi určitě přínosem v dalším osobním rozvoji. Bylo fajn slyšet něco v "přímém přenosu" na téma intuice. Slyšet, jak to má někdo konkrétní a že to může opravdu fungovat. Knihy jsou sice fajn, ale není nad osobní zkušenost:-) Každý má to svoje téma, problém, který řeší a ponořit se do svého nitra může být tím nejlepším řešením a východiskem. Intuitivní tanec budu určitě provozovat dál sama doma, je to nový způsob odreagování, uvolňování emocí:-) Olejíčky, parfémy a tvoje senzační deodoranty mi učarovaly (opravdu to funguje!!) Mimo jiné jsem moc ráda, že jsem Tě poznala a snad budeme mít někdy v budoucnu příležitost znovu se setkat...měj se krásně:-) Jana Š.