PŘÍRODNÍ DEODORANTY

Přírodní deodoranty bez jediné kapky chemie, které Tvé póry neucpou, naopak je obohatí o přírodní ingredience s protibakteriálními účinky (kokosový olej, kvalitní esenciální oleje). Nenarušují přirozenou tělesnou rovnováhu. Zabraňují pachu šířit se do okolí, a to i při vyšší tělesné námaze (testováno tancem :) ). Pří-Jemně voní esencemi přírody a tím obohacují i naše psychické naladění (známe z aromaterapie – přes limbický systém mozku esenciální oleje působí na naši psychiku – čti jednotlivé druhy deodorantů).

100% přírodní ♥ pro ženy i muže

Pro naše tělo je zdravé a potřebné vylučovat pot, je to naše přirozená detoxikace a projev termoregulace organizmu, tedy ochrana těla před přehřátím. Podpaží je významná část našeho lymfatického systému a zaslouží si volný prostor pro své působení a vnímavou péči. Navíc je v těsné blízkosti a propojení s oblastí prsou - tak citlivým místem pro ženu. Deodorační ingredience jedlá soda napomáhá vstřebávat vlhkost, příznivě působí při překyselení organizmu a zabraňuje pachu. Obsažené ingredience ochraňují pokožku (bambucké máslo). Přírodní antibakteriální složky zabraňují rozkladu přítomných bakterií. Deodoranty pocení nezabraňují, ale zmírňují ho. 

Deodoranty všeobecně zabraňují nepříjemnému pachu, který způsobují mimo jiné bakterie žijící v podpaží. Deodoranty však neomezují samotnou tvorbu potu. Tuto schopnost mají antiperspiranty. Ty obsahují hliníkové soli, které proniknou do potní žlázy, dočasně ji zablokují a tím více či méně sníží množství potu. V opravdu přírodní kosmetice se hliníkové soli nepoužívají. Proces omezování pocení tímto způsobem považuji za nepřirozený a zdraví nepodporující, a proto deodoranty z mé produkce žádné takovéto látky neobsahují. 

Můžeme nanášet špachtličkou, což zaručuje vyšší hygienický standard nebo prsty, stačí množství velikosti hrášku lehce vetřít do podpaži. Dle potřeby i několikrát denně. Deodoranty nezanechávají mastné stopy. Lepšího účinku doáhneme v podpaží oholeném. Doporučuji uchovávat v chladu či pokojové teplotě do 24°C, nevystavovat vysokým teplotám a slunci. Změna skupenství v důsledku vyšší teploty je v pořádku, obsah možno promíchat např. špejlí.

Druhy dedorantů dle obsažených esenciálních olejů:

30 ml, 50 ml

(na přání lze namíchat i vůni na míru)

...všechny tyto e. oleje mají antibakteriální a antiseptické účinky...

Citron

  • pročišťuje organizmus, osvěžuje, povzbuzuje, posiluje koncentraci.

Pomeranč

  •   podporuje imunitní, oběhový a trávicí systém, harmonizuje, navozuje pocit pohody, optimismu, hojnosti.

Geránium neboli pelargonie

  • tato ženská květinová vůně má harmonizující účinky v rovině psychické, hormonální. Zklidňuje při stresu a přepracování. Podporuje hojení.

Grep

  • pročišťuje lymfatický systém a napomáhá vylučování toxinů, posiluje imunitu, povzbudí při únavě, zahání chmury a úzkost, uvolňuje.

Levandule

  • na fyzické úrovni dezinfikuje, hojí a regeneruje, působí protiplísňově, protivirově. Uklidňuje při napětí, projasňuje myšlení.

Neroli

  • květinová vůně se zklidňujícími a antidepresivními účinky, zlepšuje náladu - zkrátka na pohodu...na fyzické úrovni prospívá srdíčku

Santal

  • tato smyslná dřevitá vůně je vhodná (nejen) pro muže, uklidňuje a zároveň povzbuzuje, působí antidepresivně, hojivě a zabraňuje městnání lymfy.

NOVINKY:

Cedr, Jasmín, Růžové dřevo, Vanilka, Vůně lesa

Osobní zkušenosti spokojených zákaznic:

Jsem fakt nadšená, jak Petřiny deodoranty skutečně fungují, voní, jsou cenově dostupné, a přitom všem jsou čistě přírodního původu. Doporučuju!!! Raduca...lektorka tance

Ahojky, píšu zkušenosti. Ten krém proti pocení je super. Dlouho jsem řešila co přírodního použít, ale nic nefungovalo. Toto funguje, krásně voní. Martina

Posílám slunečný pozdrav... a hlásím, že tvůj deo funguje a ta kombinace kokosu a pomeranče je mňam:). Romana 

Koupila jsem si přírodní levandulový deodorant. Jsem nadšená, protože perfektně funguje. Od té doby mi není oblečení cítit potem. Je to fakt krásný pocit. Hlavně chci nahradit antiperspiranty obsahující aluminium. A to Tvoje opravdu funguje parádně. Míla

Koupila jsem si od Tebe přírodní deodorant, který je naprosto perfektní a nic jiného už používat nechci... Kristýna

Před časem jsem si koupil Váš grepový deodorant (bohužel jen malé balení:). Používám ho každý den a jsem nadšený. Miloš

100% NATURAL DEODORANTS

with the essential oils for women & men

Natural deodorant without any trace of chemicals doesn’t clog your pores; on the contrary it enriches them with the natural ingredients with antibacterial effects (bio coconut oil, essential oils of the high quality). It doesn’t disrupt the natural balance of the body. Prevents body odor even when you are physically active (tested by the dance:). Pleasantly smells with fragrant essences of the nature and thereby enriches also our psychic attunement. We know it from aromatherapy – through the limbic system of the brain essential oils effect our psyche – see particular kinds of fragrances below.. For our body it is healthy and required to sweat, it is our natural detoxification and a sign of body thermoregulation which protects the body against the overheating. The armpit is the significant part of our lymphatic system and it deserves space for its natural function and responsive care. Moreover it is also close and in connection with the breast area – very sensitive spot for a woman. Deodorizing ingredient baking soda helps to absorb moisture, positively affects the acidity of the body and prevents odor. Contained ingredients protect the skin (Shea Butter). Natural antibacterial components prevent decomposition of bacteria. Deodorant doesn’t prevent sweating but alleviate it.

You can apply it by spatula, ensuring higher standard of hygiene or by fingers. Use the size of a pea for both armpits once or several times a day, according to your needs. Deodorant does not leave any greasy traces. A better effect is achieved if the armpit is shaved. Recommended to keep cool or room temperature, do not expose to high temperatures.

Types of deodorants according to contained essential oils:

Geranium – feminine floral scent with harmonizing effects on a psychological, hormonal level. Soothes stress and overwork. 

Grapefruit – cleanses the lymphatic system, eliminate toxins, strengthens the immunity, stimulates fatigue, dispels the gloom and anxiety, relaxes.

Lavender – disinfects, heals and regenerates; antifungal, antiviral. Calms in tension, brightens thinking.

Lemon – cleanses, invigorates, stimulates, strengthens concentration.

Santal – this sensual, woody fragrance is suitable (not only) for men, soothes and stimulates at the same time, anti-depressant, healing and prevents lymph congestion.

Orange – supports the immune, circulatory and digestive system, harmonizes, creates a feeling of well-being, optimism, abundance.

Personal experiences of the satisfied customers:

I´m really exited how Petra´s deodorants actually work, beautiful smell, affordable prices and yet all are of pure natural origin. I highly recommend them!! Raduca

The cream against sweating is super. I have been looking for something natural but nothing worked for me. This works and smells beautifully. Martina

I send sunny greetings...and report that your deodorant works and the combination of coconut and the wild orange is yummy :). Romana

I bought a lavender natural deodorant. I´m excited because it works perfectly. Since then   my clothes do not smell. It´s a really nice feeling. Especially I wanted to replace antiperspirants containing aluminium. And your deo really works great. Mila