RAW tvoření v podzimních barvách

... živě, hravě, jednoduše, chutně a výživně...

8. října 2015 

18 - 21:30 h

www.dajanapraha.cz

Druhý večer v Dajáně s živou stravou plný pestrých chutí, barev a inspirace. 
V prvním Raw tvoření jsme si povídali o principech živé stravy a sdíleli osobní zkušenosti a naše motivace ke změně jídelníčku, životního stylu.
Dobroty, které jsme tvořili, odpovídaly svou lehkostí téměř tropickým dnům, které jsme právě v Čechách zažívali.

Tentokrát v receptech, ochutnávkách i informacích přivítáme podzimní období. Posdílíme čerstvé zkušenosti s živou stravou v praxi i nápady, jak si zjednodušit přípravu jídla, aby výživová hodnota zůstala zachována a i naše oči a chuťové pohárky si přišly na své. 

Připravíme si: obilninové mléko, podzimní smoothie, polévku, pomazánku, hlavní jídlo a lehké sladkosti. Použijeme suroviny, které nám příroda v daném ročním období poskytuje.

Už od srpna si užívám dýně na různé způsoby... dříve jsem milovala dýňovou polévku, ale netušila jsem, jak chutná a zdravá může být dýně i v syrovém stavu. Ráda se s Vámi podělím s výsledky svých (nejen) dýňových experimentů. 

A proto se před kurzem příliš nenajezte, abyste si v sobě mohli odnést kromě inspirace a receptů i dobroty z ovoce, zeleniny, oříšků, semínek a lahodných ingrediencí...

Tento nápad vznikl na našem dajánovském čtyřdenním semináři Léčivé tóny v Jizerských horách, kde jsme připravovali raw obědy pro nás všech 28 účastníků. Reakce byly pozitivní až nadšené, otázky se množily až daly vzniku tohoto minikurzu.

Kurz je určen pro max. 6 účastníků.

Druhého Raw tvoření se mohou zúčastnit i zájemci, kteří nebyli na prvním večeru.

Cena včetně surovin/ ochutnávek: 680 Kč

Přihlášky posílejte na e-mailovou adresu: petra@dajanapraha.cz nebo sms na tel.: 777 340 362. Rezervace místa je platná po zaplacení zálohy 300 Kč na účet: 2600587051/2010 .

Na společné raw tvoření se těší

Petra Pathrami Zemanová