RAW tvoření zdravých sladkostí a dortů

18. listopadu 2015
18 - 21 h
Dajána Praha Doudlebská 4 (u metra Pankrác)
 
Mlsat můžeme i s lehkostí a minimálním zatížením našeho trávení. Přijďte se inspirovat, jak jednoduše, hravě a pestře uspokojit své chuťové pohárky s živou stravou. Praktické postupy, jak si připravit sladké dobroty pro každý den i speciální příležitosti. Vše připravené společně sníme :) 
A proto se před kurzem příliš nenajezte, abyste si v sobě mohli odnést kromě inspirace a receptů i dobroty z ovoce, oříšků, semínek a lahodných ingrediencí...

Třetí večer v Dajáně s živou stravou plný pestrých chutí, barev a nápadů.

V prvním Raw tvoření jsme si povídali o principech živé stravy a sdíleli osobní zkušenosti a naše motivace ke změně jídelníčku, životního stylu.
Dobroty, které jsme tvořili, odpovídaly svou lehkostí téměř tropickým dnům, které jsme právě v Čechách zažívali.
V druhém raw tvoření jsme přivítali podzimní období a ukázali si, jak si ho chutně a živě zakomponovat do svého jídelníčku. Myslím, že o dýních se nám zdálo ještě pár dní poté:).
A tentokráte si osladíme život živými dobrotami bez rafinovaného cukru a mouky a zbytečného překyselování organizmu.
Tento nápad vznikl na našem dajánovském čtyřdenním semináři Léčivé tóny v Jizerských horách, kde jsme připravovali raw obědy pro nás všech 28 účastníků. Reakce byly pozitivní až nadšené, otázky se množily až daly vzniku tohoto minikurzu.
 
Kurz je určen pro max. 6 účastníků.
Raw tvoření se mohou zúčastnit i zájemci, kteří nebyli na předchozích.
 
Cena včetně surovin/ ochutnávek: 750 Kč
Přihlášky posílejte na e-mailovou adresu: petra@dajanapraha.cz nebo sms na tel.: 777 340 362 do 10. listopadu 2015. Rezervace místa je platná po zaplacení zálohy 400 Kč do téhož data na účet: 2600587051/2010 .
 
Na společné raw tvoření se těší
 
Petra Pathrami Zemanová