Víkend NAŽIVO

ranní dynamická meditace v zámecké zahradě

 

 

Jarní probouzení s živou stravou, tancem, intuitivním malováním, cvičením (fyzickým i psychofyzickým) a dotekem.

Propojení duše a těla...s přírodou.

29. dubna - 1. května 2016 na Zámku Radíč

Jaro je časem nových začátků, probouzení energie po zimní introspekci a zpomalení, odlehčení a oživení těla a projasnění duše.

Víkend začínáme Tancem pěti elementů, který uvolní naše tělo a skrze spontánní pohyb vedený zevnitř nás přiblíží krajinám naší duše. Své naladění a svou vnitřní proměnu pak vyjádříme při intuitivním malování, které nám pomůže zvědomit naše aktuální témata.

Své tělo podpoříme a oživíme živou stravou. Budeme se prakticky učit připravovat raw dobroty (smoothie, pomazánky, polévky, hlavní jídla, sladkosti, živý chléb - bez mouky) a povídat si o principech a osobních zkušenostech s tímto způsobem stravování bez tepelné úpravy, která má výrazný preventivní i ozdravný vliv na naše zdraví.

Díky živé stravě přirozeně detoxikujeme a odkyselujeme organizmus a zvyšujeme svou vnímavost vůči němu. Vyživujeme ho stravou plnou enzymů, minerálů, vitamínů a chorofylu. Pomáháme tím i odlehčit svému myšlení a pozorněji si uvědomovat vzorce svého jednání, které ovlivňují náš život.

Vnímavěji naslouchat svému tělu a vědomě proměňovat jeho buněčnou a subbuněčnou strukturu - tím aktivovat samoozdravné síly našeho organizmu a "vytvářet" tak své zdraví zevnitř bez závislosti na lécích a vnějších činitelích - to vše nám zprostředkují psychofyzická cvičení.

Ranní rozcvičkou probudíme svou páteř a rozpohybujeme klouby. Čekají nás i protahovací cviky na meridiány.

Těšit se můžeme na medovou masáž, jejíž blahodárné účinky si každý účastník vychutná na vlastním těle - jako přijímající i dávající.

V tom všem nás bude doprovázet příroda - zámecké zahrady či okolní louky a lesy, kde si můžeme nasbírat i zelené lupení do salátu, spočinout v náruči Matky Země, vyjet si na koni či navštívit místní kozí farmu.

Víkend je určen pro všechny věkové kategorie a předchozí zkušenosti, znalosti ani schopnosti (taneční, malířské) nejsou třeba. Vše potřebné máme v každém okamžiku v sobě. Vítán je každý, kdo uvnitř sebe cítí rezonanci s tím, co je zde nabízeno s chutí se poznávat, pečovat o své tělo a objevovat svou duši.

Kapacita max. 12 lidí.

Cena: cca 3200 Kč (zahrnuje kurzovné-program, ubytování - 2 noci, strava a ingredience pro raw tvoření).

Účast je potvrzená zasláním zálohy 1500 Kč do 20. března 2016.

Pro bližší informace, prosím, pište na: vilavemeste@gmail.com či na tel. 777340362.

Těším se na společné chvíle naživo

Petra Pathrami Zemanová

www.vilavemeste.cz